Answer:
$4199.88
Step-by-step explanation:
We're gonna use the compound interest formula: P = A(1 + r/n)^nt
P = final amount
A = starting amount (4,1111)
r = rate (0.0107)
n = times applied (12 since it's quarterly)
t = years (2 x 12 = 24)
P = 4,111(1 + 0.0107/12)^24
P = 4,111(1 + .0008916666...)^24
P = 4,111(1.021621)
P = 4,199.883441
Round it to 4199.88