help ........,,,,.........

◆ Atomic mass of carbon (C) = 12g
◆ Atomic mass of oxygen (O) = 16g
= 3.57
= 3.57
Simplest ratio :-
= 3.57 : 3.57
= 1 : 1
Empirical Formula = CO