HELP ME PLZZZ This is the only table I don't know,

You really only have to do 1 and 4;
1; you basically just do 6/8 then thats the price per apples
2; is just 1.25
3; is just 1.50
4; is dividing 4/6
Answer:
apples: 6/8 = $0.75 per apple
pears: 1.25/1 = $1.25 per pear
peaches: 1.50/1 = $1.50 per peach
bananas: 4/6 = $0.67 per banana
"price per unit" means that you want to find out how much a single one of the product costs. you figure it out by dividing the price by how many there are.
Step-by-step explanation:
I hope this helps :)